Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer birçok dijital varlığınızı güvenilir şekilde saklamanız için piyasadaki en güvenilir cüzdan olan Ledger Nano X-Ledger Nano S hardware wallet (donanım cüzdan) ürünlerine hızlı, güvenilir ve kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

2015 yılından itibaren kripto para ekosisteminde bulunan profesyonel kadrodan oluşan bitcoincuzdanim.com, sizlere en kaliteli ürünleri sunmakla kalmayıp donanım cüzdanları ve kripto para konusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ve etik ticaret kurallarını ön planda tutan firmamız bu alanda da güven ve memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Bitcoincuzdanım.com dan alışveriş yaptığınızda değerli bir iş ortağı ile tanışmış olacaksınız.

bitcoincuzdanim.com / kriptowallet.com Ledger SAS Türkiye bayisidir. Ledger Wallet resmi distribütör listesine https://www.ledgerwallet.com/retailers sayfasından ulaşabilirsiniz. Alışverişinizi online mağaza sayfası kriptowallet.com üzerinden yapabilirsiniz.

Neden bitcoincuzdanim.com
Çünkü bitcoincuzdanim.com Ledger wallet Türkiye resmi bayisidir.
Ledger Nano S ve Ledger Blue ürünlerini bizden aldığınızda 2 yıl boyunca donanımsal arızalarda cihazınızı yenisi ile değiştiriyoruz.
Bitcoincuzdanim müşterilerine satış sonrası profesyonel müşteri hizmetleri desteği sağlamakadır.