Ledger Nano S x2

1.298 TL 1.250 TL

Şimdi Satın Al

LEDGER NANO S İKİLİ PAKET AVANTAJI
Güvenli Donanım Cüzdan
Ledger Nano S, kriptografik varlıkları depolamak ve dijital ödemeleri sağlamak için sağlam güvenlik özelliklerine dayanan bir Bitcoin, Ethereum ve Altcoins donanım cüzdanıdır. Herhangi bir bilgisayara (USB) bağlanır. Entegre cüzdan arayüzleri ile çalışır, Ledger Apps (ücretsiz Google Chrome uygulamaları). OLED ekranı üzerinden işlemlerinizi görebilir ve tuşlarla işlemlerinizi yönetir ve onaylayabilirsiniz.

Özellikler
ÇOKLU KRİPTO VARLIKLAR
Ledger Nano S; Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve diğer altcoinleri destekler: aynı donanım cüzdanında farklı kripto varlıklarınızı saklayabilirsiniz.

OLED EKRAN
Ekrandaki işlemleri kontrol edin ve cihazınızın üzerinde bulunan tuşları kullanarak onaylayın (kötü yazılımdan korumak için ikinci faktör).

GÜVENLİK
Gizli verileriniz asla ortaya çıkmaz: bir PIN kodu ile kilitlenmiş, güçlü bir şekilde izole edilmiş bir ortamda güvenlidir

ÇOKLU UYGULAMALAR
FIDO® U2F, GPG ve SSH gibi tamamlayıcı uygulamalarını geliştirici olarak kullanın.

FIDO® SERTİFİKALI U2F
Ledger Nano S, Google, Dropbox, GitHub veya Dashlane'de bulunan FIDO® Universal ikinci faktör kimlik doğrulama standardını desteklemektedir.

YEDEKLEME & GERİ YÜKLEME
Hesaplarınız bir kurtarma belgesinde yedeklenir. Herhangi bir Ledger cihazında veya (BIP39 / BIP44) destekleyen uyumlu cüzdanlarda kolayca geri yüklenir.

KUTUDA