Ledger Blue

3.000 TL

Tükendi

Kişisel donanım cüzdan
Ledger Blue, piyasadaki en gelişmiş güvenli donanım cüzdandır. Çoklu uygulama yürütme özelliklerine sahip olan bu hafif taşınabilir donanım cüzdan Fransa'da tasarlanmıştır.

Güçlü ve esnek bir cihaz
Ledger Blue; iki yıldan fazla araştırma ve geliştirmenin sonucunda Ledger'ın en son nesil ürünüdür. Bu üst düzey cihaz, işlemleri ve karmaşık akıllı sözleşmeleri güvenli bir şekilde yönetmek için geniş bir dokunmatik ekran içerir. sağlam muhafazası, güçlü ve esnek bir işletim sistemi olan Blockchain Open Ledger (BOLOS) platformu üzerine kurulmuş sınıfının en iyi teknolojisini içerir.

Özellikler

Tam Esneklik
Pil gücüyle çalışan, Bluetooth * ve USB etkinleştirilmiş olan Ledger Blue, herhangi bir bilgisayar ve akıllı telefon ile çalışır.

- Pil 500mA LiPo
- BLE 4.1, USB 2.0 Tam Hız, NFC (yazılım güncellemesi gerektirir)
- Windows, Mac OS, Linux ve Chrome OS
- Şu an için Bluetooth özelliği kullanan cüzdan uygulaması mevcut değildir.

Renkli Dokunmatik Ekran
Ledger Blue, güçlü bir kaplamayla kaplı, renkli bir ekranı ve anti-çizik camlı büyük bir kapasitif dokunmatik ekranı içeriyor.

- 3,5 inç ekran
- Tam renkli, 320x480 piksel
- Arkadan aydınlatmalı Led

Çoklu Uygulamalar
Blue, hızlı kurulum gösterge tablosu aracılığıyla erişilebilen, uygulamaların kolay kurulumunu destekleyen gelişmiş bir işletim sistemine dayanıyor.

- Ledger Manager ile uygulamaları yükle ve kaldır
- Ücretsiz yazılım güncellemeleri
- Kurumsal uygulama lisanslama ve destek

Güvenlik
Gizli verileriniz asla ortaya çıkmaz: güçlü bir şekilde izole edilmiş bir ortamda güvenlidir, PIN kodunuz ile kilitlidir.

- Güvenli Element: EAL6 + / ST31
- BOLOS izolasyon teknolojisi
- 4 - 8 basamaklı PIN kodu

Yedekleme & Geri Yükleme
Cihazınızın yapılandırması bir kurtarma sayfası üzerinde yedeklenir. Herhangi bir Ledger cihazında veya uyumlu cüzdanlarda kolayca geri yüklenir

- BIP39 ve BIP44 standartları - 12, 18 veya 24 kelime kurtarma

Güvenlik
Güvenli Element
Ledger Blue, dual çipli bir yapı üzerine kuruludur (ST31 / STM32, Sertifika düzeyi: CC EAL6 +). Ürün bilgisi bütünlüğü, kriptografik tasdik ile garanti edilir.

Pin Kodu
Ledger Blue, cihazınızın kilidini her açtığınızda 4 ila 8 basamaklı bir PIN kodu girerek uygulamalarınıza yalnızca sizin erişmenizi sağlar.

Kötü Amaçlı Yazılım Kanıtı
Cihazın başlatılması veya restorasyonu, Ledger Blue'nın güvenli ortamında yapılır. Şifreleme sırrınız asla dış dünyaya maruz kalmaz.

Gizlilik
Kişisel anahtarlarınız hiçbir zaman Ledger veya üçüncü kişiler tarafından tutulmaz veya bilinmez; bunlar Güvenli Öğe'de sabit kilitlidir. Uygulamalar tam izole çalışırlar, bir uygulamadaki verilerle başka bir uygulamayla erişilemez.

Tamamlayıcı UygulamalarEntegrasyonları
Ledger Blue, geliştirici ekibinin hazırladığı cüzdan arayüzleri ile birlikte çalışır. Bu arayüz uygulamalarına Ledger Apps (ücretsiz Google Chrome uygulamaları) denir. Aşağıdaki listeden ihtiyacınıza uygun yazılımları kullanabilirsiniz.

ÖzelliklerBOYUT VE AĞIRLIK
Boyut: 97mm x 68mm x 10mm.
Ağırlık: 90.0g.

UYGUNLUK
Windows (7+), Mac (10.9+), Linux veya Chrome OS.

Ledger Blue'yu cihazınıza USB port ile bağlamanız gerekir. Ve çalıştırmak için Google Chrome veya Chromium

KutudaLedger Blue


Usb Kablosu


Talimatlar


Kurtarma Kelimeleri Sayfası


Ledger blue fiyat ve ledger blue nedir gibi daha birçok sorunun cevabı web sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.