Legder Wallet fiyatı hakkında en doğru bilgiye ulaşmanızı hedeflemekteyiz ve öncesinde ledger firmasının en başlı görevinden size bahsetmek istiyoruz:

Ledger firması yeni şifreli kripto varlık sınıfını güvence altına almayı hedeflemektedir, Kriptopara birimleri veya ilk para arzı (ICO) gibi finansal varlıklar, sensörler gibi veri varlıkları, nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları veya makineden makineye ve İkinci faktör kimlik doğrulaması ile güven sağlamaktadır.

Ledger wallet fiyatı üst düzey müşterileri güvenceye almak için kriptoparalarıı güvene almak arasındaki yarış gün geçtikçe daha da artmaktadır. Ledger , Fransa'a merkezli bir firma olup, bireysel ve kurumsal yatırımcılardan taleplerini karşılamak için kendini geliştirmektedir.

2014 yılında kurulan Ledger, öncelikle bireysel Bitcoin kullanıcılar için donanım cüzdan ve ilgili uygulamarla bilinmekle birlikte, CEO'su Eric Larcheveque "Token ardındaki itici güç olarak - velayet hedge fonlara hizmet ve diğer büyük oyuncular için ürün sunuyoruz” – diyerek yeni iş hatlarını gösterdi ve daha da büyüyeceklerinin sinyalini verdi.

Ledger wallet fiyatı ve ürünleri Ledger SAS firması tarafından Fransa’da üretilmektedir. Ledger wallet fiyatını en uygun şekilde bitcoincuzdanim.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Ledger wallet fiyatı en güvenilir ve en ulaşılabilir şekilde Türkiye’ye ithalatı yapılmaktadır. Euro ile ithal edilen ürünleri en uygun fiyata Türkiye’de kripto varlık yatırımcılarına ulaştırmaya çalışan firmamız bitcoincuzdanim.com Ledger Wallet resmi Türkiye distiributörüdür.

Legder wallet fiyatı şuan Türkiye’de 750TL (KDV ve kargo dahil) olarak satışa sunulmaktadır. fiyatlar euro kuru ile orantı olarak değişiklik göstermektedir.

Ledger wallet fiyatını ve ürünlerini güvenilir bayilerden almak çok önemlidir. Ledger wallet resmi sayfasıdan resmi satıcı listesine ulaşabilirisiniz.

Aynı zamanda ikili paket seçeneğiyle indirimli ledger wallet fiyata Ledger Nano S lerinize sahip olabilirisiniz. İkili paket fiyatı 1.000 TL dir. Ürünleri güvenilir yerlerden almak çok önemlidir, orijinal paketinde ve açılmamış ve resmi bayilerinden ürünleri almanızı önemli tavsiye ederiz. Bunun için firmanın resmi web sayfasını kontrol etmenizi öneririz.

https://www.ledger.com/pages/retailers