Ledger Nano X

Ledger Nano X, ledger donanım cüzdan ailesinin son üyesidir. Ledger Nano X Bluetooth özelliği sayesinde kablo gerekmeden Android veya iOS cihazlarında kullanılabilir. Kripto paralarınızı gittiğiniz her yere güvenle taşıyabilirsiniz. Ledger Nano X’inizde Bluetooth kablosuz bir bağlantı kullanmak istemiyorsanız, Ledger Nano X’in Bluetooth bağlantısını devre dışı bırakabilir ve bilgisayarınızla birlikte USB C tipi konektörü kullanabilirsiniz.

GÜVENLİK
Ledger Nano X, donanım cüzdanı diğer ledger ürünlerinde olduğu gibi en gelişmiş güvenlik teknolojisini sunmaktadır: private key’leriniz, her zaman cihaz içerinde bulunan güvenli çip içerinde dir ve online olduğunuzda dahi ulaşılamaz. sertifikalı güvenli elemanı CC EAL5 içinde akorunmadadır.

ÇOKLU KRİPTO VARLIKLAR
Ledger Nano X, Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Stellar, Eos ve daha fazlası dahil olmak üzere aynı anda 100’e kadar uygulama saklayabilir. Tüm varlıklarınızı aynı cihazda, aynı anda yönetebilirsiniz.

MOBİL KULLANIM
Ledger Nano X Bluetooth özelliği taşımaktadır. Telefonunuza yükleyeceğiniz Ledger Live Mobil uyguamasına cihazınızın güvenlik tehdidine karşı korumak için uçtan uca şifrelenmiş Bluetooth özelliği ile bağlanabilir ve güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

YEDEKLEME
Ledger ailesinin diğer üyeleri Ledger Nano S ve Ledger Blue ürünlerinde olduğu gibi Ledger Nano X de cihazı kurarken size verilen 24 kelimelik kurtarma ifadesini güvenli bir şekilde saklamanız yeterlidir. Cihazınızın çalınması kaybolması gibi durumlar kripto paralarınız daima güvende kalır bu 24 kelimelik kurtarma ifadeleriyle varlıklarınıza ulaşabilirsiiz.

KULLANIM KOLAYLIĞI
Ledger Nano X kullanımı oldukça kolaydır. : 2 düğme, 1 ekran, sayesinde Ledger Live PC & Mobile uygulamalarında işlemlerinizi akıllı telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca yapabilirsiniz.LEDGER NANO X KUTU
1 donanım cüzdanı – 1 USB kablosu – 1 başlangıç broşürü – 3 kurtarma sayfası – 1 anahtarlık askısı