Ledger Nano S Satın Al

Şuan en güvenilir hardware wallet olan Ledger Nano S satın almanız, hatta güvenilir bir şekilde ledger nano s satın almanız ve satış sonrası destek için profesyonel ekibimiz sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır.

Kriptopara (dijital para) finans dünyasında bir devrim yarattı bitcoin ile başlayan bu devrim bu ekosisteme her gün yeni katılan projelerler artarak devam ediyor, bu ekosistemde en önemli şeylerden birisi dijital varlıklarınızı çok dikkatli ve emniyetli bir şekilde tutmaktadır.

Bu sebeple güvenilir cüzdan olan ledger Nano S satın almanız açıkcası bir lüksün ötesinde bir ihtiyaç gibi diyebiliriz… ve ledger nano s satın alırken lütfen ikinci el, açılmış, kullanılmış olmamasına çok dikkat edin…

Tüm Ledger Nano S ler 2 yıl garantilidir ve garantiniz faturanızdır, bu sebeple tercihinizi güvenilir bayilerden yapmanız ve satış sonrası kaliteli hizmet almanız çok önemlidir.

Kaliteli hizmet anlayışımızla bizi terci edebilir ve Ledger Nano S satın alımınızı sayfamızdan online olarak veya ofisimize gelerek gerçekleştirebilirsiniz.

Humanitas MICE olarak çok uzun süren yolculuğumuza 2017 yılında bitcoincuzdanim.com ile yüzlerce müşterimize ürünlerini ulaştırdık ve sonrasında teknik destek vermeye devam ettik. Her geçen gün yeni gelişmelerin yaşandığı bu ekosistemde amacımız Ledger Nano S satışı yapmanın ötesinde bu gelişmeleri takip edip müşterilerimize sürekli teknik destek hizmeti verebilmektir.

Ledger Nano s satın alırken dikkat etmeniz gereken tüm noktaları detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık.En güvendiğiniz varlıkları emanet edeceğiniz en güvenli cüzdanınızı seçerken dikkatli olmalıyız.Ledger nano s satın aldıktan sonra ne yapmalıyız?

Nano S'nizi çalışmak için 2 şey gereklidir:

Hesaplarınızı yönetmek, ödeme göndermek veya almak, için cüzdanlarınızı kurup çalıştırmak için Chrome tarayıcısı çalıştıran bir bilgisayara ihtiyacınız var.

Chrome uygulamalarınıza giriş yapmak ; işlemlerinizi doğrulamak için USB kablosuyla Nano S’inizi kullanın.

Nano S çoklu uygulama cihazınızdır, bu nedenle Bitcoin, Ethereum ve diğer pek çok kriptoparayı yükleyip kaldırabilirsiniz. Bu uygulamalar, ücretsiz bir uygulamamağazası gibi Ledger Yöneticisi aracılığıyla yüklenebilirsiniz.

Nano S'inizle başlamak için neleri yüklemek için, https://www.ledgerwallet.com/start adresine gidin ve lütfen talimatları izleyin.

Bu yönlendirici sayfaların ardından:
1. Nano S’inizi başlatın
2. Cüzdanınızı yedekleyin
3. Chrome uygulamalarını yüklemelisiniz: Ledger Cüzdan Bitcoin, - Ledger Cüzdan Ethereum – Ledger Wallet ripple
4. Nano S uygulamalarınızı yönetmek için yöneticinizi kurmalısınız.