Ledger Blue Fiyatı

Ledger Blue Fiyatı

Blockchain, Bitcoin günümüz dünyası gelişen teknolojiler ve kripto paralarımızı nasıl saklamalıyız sorusunun ardından Ledger Blue fiyatı nedir? Sorusunun cevabını veremeye çalışalım.

En güvenli kripto para donanım cüzdanı olarak ciddi bir yer edinmiş ledger blue fiyatı nedir? Ledger Blue fiyatı neden diğer donanım cüzdanlardan biraz daha yüksektir. Öncelikli olarak ledger blue fiyatı en güvenilir ve Türkiye distribütörü olan bitcoincuzdanım.com aracılığı ile 1400 tl dir..Peki Ledger blue fiyatı neden diğer donanım cüzdanlardan daha yüksektir?

Ledger Blue dokunmatik ekran ve bluetooth özelliğine sahiptir böylelikle daha kolay ve pratik kullanım özelliği sağlamaktadır.diğer donanım cüzdanlardan en ayırt edici özelliğinin olmasının yanı sıra ledger blue fiyatını da tabi ki doğru orantılı olarak etkilemektedir.

Bu arada belirtmek isteriz ki bluetooth özelliği ledger blue için kesinlikle herhangi bir güvenlik açığı vermemektedir.

Ledger Blue fiyatını etkileyen bir diğer unsur BOLOS teknolojisini kullanmasıdır.Teknolojiden kısaca bahsetmek gerekirse blockchain open ledger operating system.

Ledger Blue fiyatı ile tüm dikkat çeken detayları paylaşmak istedik.Tabiki tüm bu teknolojini altında yatan sağlam güvenlik dayanakları.Aslında kripto varlıklarımızı korumak için seçmemiz gereken donanım cüzdan fikri tamami ile bize aittir.Ledger blue fiyatı daha yüksek olduğu için donanım cüzdanı olarak daha fazla koruduğunu söyleyemeyiz. Fakat teknolojik olarak kesinlikle daha üst sıralarda olduğu gerçeğini de yadsıyamayız. Ledger Blue ile hangi para birimleri saklayabilirim?

Ledger Blue aşağıdaki kripto paralar için güvenli depolama sağlar: zamanla desteklenen kriptopara çeşitleri artmaktadır. Lütfen siteden takip ediniz.

Bitcoin Nakit (BCH)
Bitcoin Altın (BTG)
Bitcoin (BTC)
Dash (DASH)
Digibyte (DGB)
Dogecoin (DOGE)
Eteryum (ETH)
Ethereum Classic (ETC)
Expans (EXP)
Hcash (HSR)
Komodo (KMD)
Litecoin (LTC)
Neo (NEO)
PivX (PIVX)
Qtum (QTUM)
Dalgalanma (XRP)
Stealthcoin (XST)
Stratis (STRAT)
Ubiq (UBQ)
Vertcoin (VTC)
Viacoin (VIA)